Přírodní linoleum

 

Přírodní Linoleum

100% přírodní materiál (lněný olej, korková a dřevitá moučka, přírodní pryskyřice), odolává zatížení i otisku nožek nábytku, dekorativní vzory, možnost vyřezání efektních prvků, antistatické, použití pro domácnost, administrativní budovy, školy a nemocnice, velká barevnost vzorů. 

 

Vlastnosti:

• Linoleum se vyznačuje dlouhou životností 
• Linoleum odolává značnému zatížení a vtisku rejdovacích koleček nábytku 
• Linoleum se těžko vznítí 
• Linoleum je odolné vůči vypálení hořící cigaretou 
• Linoleum je cenově výhodné 
• Linoleum je hygienické 
• Linoleum je dekorativní 
• Linoleum může být snadno svařováno, pro získání vodotěsné podlahy 
• Linoleum se vyrábí převážně z přírodních surovin 
• Linoleum se vyznačuje antistatickými vlastnostmi 

 

Používané linolea:

FORBO,ARMSTRONG DLW,TARKETT 

Novinka :Marmoleum click 

Podlahovina Marmoleum® click byla inspirována vzájemným souzněním přírody a života lidí. Byla vytvořena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky na moderní vzhled a funkční vlastnosti. Marmoleum® click je přírodní plovoucí podlahovina vyráběna v lamelách a ve čtvercích. Její vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum®, který je vyráběn ze směsi obnovitelných surovin a tím nepoškozuje životní prostředí. Nejdůležitější složku tvoří lněný olej, který je získáván z rostlin lnu. Společným smícháním s pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Pod vrchní vrstvou materiálu Marmoleum® je umístěna voděodolná, extrémně hustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z rubu vrstvou korku. 

Díky vrchní vrstvě z materiálu Marmoleum® můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. 
Marmoleum® zajišťuje přirozenou antistatičnost, prach i špínu lze snadno a rychle odstátni. Na jeho povrchu nedochází k množení bakterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpící alergiemi nebo astmatickými obtížemi. V domě je podlaha vystavena značné zátěži. 

Marmoleum® click je trvanlivá podlahovina a díky dvouvrstvé povrchové úpravě Topshield ještě odolnější vůči nečistotám a otěru. Kvalitní přírodní pigmenty poskytují barevnou stálost, takže Vaše podlaha bude vypadat stále perfektně. Marmoleum® click navíc snadno dosahuje pokojové teploty, nestudí, zajišťuje útulnost, pohodlí a pocit tepla. 

Hledáte tu správnou podlahu pro obývací pokoj, dětský pokoj, ložnici, kuchyň nebo pracovnu? Marmoleum® click nabízí optimální řešení pro každý prostor. Díky možnosti kombinací a snadné pokládce vytvoříte podlahu, kterou si přejete.